Інженерна дошка Antic Wood (0626109) Дуб Рустік №221 Україна

Опис

Для фахівців і не лише, переваги «Інженерної дошки» яка зарекомендувала себе як гарна заміна «Паркетної дошки» або «Масиву» очевидні і зрозумілі. Ви отримуєте на зовнішній вигляд схоже покриття, з її конкурентами, але при цьому з ціною на сам «Декор» нижче чим «Масив» або «Паркет». Так само Ви економите на супутніх матеріалах і укладанні.
Перелік плюсів насправді вражає і дає замислитися не малій частині покупців.
• Довговічність. Треба лише вибрати оптимальну для вашого приміщення «Декор», технологію монтажу, врахувати усі технічні особливості покриття.
• Стабільність геометричних параметрів забезпечують багатошарова фанера у складі інженерної дошки, товщина верхнього шару і клейова фіксація. Це означає, що покриття не покоробиться.
• Не схильно до надмірної сухості і конденсату.
• Стійко до перепадів температури і вологості. Саме тому можна монтувати систему «Тепла підлога» під інженерну дошку. Єдине, треба врахувати при цьому, щоб режим був щадним і не перевищував температури заявленою виробником, як правило ця температура не повинна перевищувати 28 градусів, і були відсутні «гарячі точки». Тобто тепло було рівномірно розподілене по усій площі підлоги.
• Різноманітність розмірів і форматів. Випускають види з різними розмірами та варіантами обробки. Це дає свободу творчості. Вибрати відповідний малюнок.
• Екологічність і натуральність. Інженерна дошка безпечна для здоров'я людини і домашніх улюбленців. Це натуральна підлога відмінно підійде для Вашого примищення.
• Можливість від 2-ух до 4-х реставрацій. Це залежить від товщини верхнього шару.
• Естетика натуральної деревини. Багаті можливості для дизайну інтер'єру.
Важливо:
При купівлі цього покриття Ви повинні розуміти що від якості покриття залежить багатьох чинників, і не останнім чинник являється продавець, який несе гарантійні зобов'язання за продукцію, що продається. Так само монтажна бригада, яка здійснюватиме монтаж і тільки кваліфіковані фахівці з постійним практичним досвідом зможуть правильно укласти Ваше покриття.

1394 Грн. м²
Артикул 0626109
Вид обробки Брашування
Захисне покриття Масло 312
Країна виробника Україна
Порода деревини Дуб
Селекція (сорт деревини) Рустік
Тип з'єднання Шип-паз
Виробник Antic Wood
Код виробника №221
Назва Декору Дуб Рустік
Група товарів Паркетна дошка
Товщина 13 мм
Ширина 140 мм
Довжина 500-1500 мм
Фаска-скошена кромка (V-образна канавка) 4 канавки