Інженерна дошка White Wood FRO-722-2-100-500-12 Дуб Натур Україна

Опис

«Інженерна дошка» це - вид паркету, який останнім часом став популярний серед покупців за рахунок конструктивних особливостей, він поєднує в собі натуральні матеріали і плюси масивної і паркетної дошки, але при цьому має невисоку в порівнянні з масивною дошкою ціну і містить в собі прикріплену підкладку, що спрощує і здешевлює вартість укладання цього покриття.
Інженерна дошка, як і паркетна, складається з декількох шарів. Верхній шар (це як правило 3-4 мм, у деяких виробників цей шар досягає - 6 мм.) він складається з цінної породи деревини.
Під верхньою шпонованой поверхонь розташовуються стабілізуючий шар з березової фанери. При цьому, нижній шар забезпечений так званими ребрами жорсткості - прорізами, які забезпечують додаткову міцність усієї конструкції.
Замкові з'єднання в інженерній дошці майже не використовуються. Більшість видів інженерної дошки виготовляються із з'єднанням шпилька-паз. Інженерну дошку можна шліфувати і вона легко піддається відновленню. Інженерну дошку можна укладати як на фанеру, так і без її використання, тому що стабілізуючі шари у інженерної дошки це вже фанера, прикріплена до її основи. Інженерна дошка це прекрасна альтернатива такому натуральному підлоговому покриттю як «Масив» але при меншій ціні з такими ж характеристиками і зовнішнім виглядом.

3273 Грн. м²
Артикул 0624780
Вид обробки Брашування
Захисне покриття Кольорове масло
Країна виробника Україна
Порода деревини Дуб
Селекція (сорт деревини) Натур
Тип з'єднання Шип-паз
Виробник White Wood
Код виробника FRO-722-2-100-500-12
Колекція FRO
Назва Декору Дуб Натур
Група товарів Інженерна дошка
Товщина 12 мм
Ширина 100 мм
Довжина 500 мм
Фаска-скошена кромка (V-образна канавка) 4 канавки