Ламінат Alsafloor Baton Rompu 434 W (Left) (0624923) Джайпур Франція

Немає в наявності
Ламінат Alsafloor Baton Rompu 434 W (Left) (0624923) Джайпур Франція

Опис

«Ламінат» або «Паркет»? Як вибрати покриття, що відповідатиме Вашим вимогам, як зробити правильний вибір і не помилитися?
Вибираючи «Паркет», Ви маєте розуміти, що це натуральне покриття, яке вимагає постійного і ретельного догляду. Для укладання «Паркету» потрібні жорсткіші вимоги як по підготовці по укладанню, так і по майстрам, які його укладатимуть. «Паркет» завжди буде дорожчий за вартістю чим «Ламінат».
Що ж до «Ламінату» ALSAFLOOR СREATIV. Це Ламінат повністю схожий на натуральний «Паркет». Він має у своєму модельному ряді, як вузькі планки, так і широкі. Виробник потурбувався про якість своєї продукції і зробив усі колекції покриття ALSAFLOOR оздоблені системою швидкого і простого укладання 5G®. Цей замок дозволяє робити укладання ідентичне паркету під назвою «Ялинка» в якому використовуються планки «А» і «В».
ALSAFLOOR СREATIV це «Ламінат» Французької торгової марки, що виробляється на європейському заводі ALSAPAN - сімейній компанії, яка розташовується на сході Франції, в Ельзасі. ALSAPAN – є провідним виробником у Франції і спеціалізується на виробництві Ламінату, Вінілу і натуральної Паркетної дошки.

  • 1 м² | 9999 Грн.
    1 уп. = 1.19 м² | 11,898.8 Грн.

    Для розрахунку кількості упаковок введіть Вашу площу:

    м²
Артикул 0624923
Країна виробника Франція
Виробник Alsafloor
Код виробника 434 W 5G ЛЕВ
Колекція Baton Rompu
Назва Декору Джайпур
Група товарів Ламінат
Група кольорів Сірий
Група відтінків Натуральний
Клас зносостійкості 33 клас
Товщина 12 мм
Ширина 143 мм
Довжина 640 мм
Кількість кв/м. в упаковці 1.19
Кількість штук в упаковці 13
Фаска-скошена кромка (V-образна канавка) 4 канавки
Монтаж на теплу підлогу Так