Ламінат Alsafloor Baton Rompu 518 W (Right) (0624918) Аліканте Франція

Немає в наявності
Ламінат Alsafloor Baton Rompu 518 W (Right) (0624918) Аліканте Франція

Опис

«Ламінат» або «Паркет»? Як вибрати покриття, що відповідатиме Вашим вимогам, як зробити правильний вибір і не помилитися?
Вибираючи «Паркет», Ви маєте розуміти, що це натуральне покриття, яке вимагає постійного і ретельного догляду. Для укладання «Паркету» потрібні жорсткіші вимоги як по підготовці по укладанню, так і по майстрам, які його укладатимуть. «Паркет» завжди буде дорожчий за вартістю чим «Ламінат».
Що ж до «Ламінату» ALSAFLOOR СREATIV. Це Ламінат повністю схожий на натуральний «Паркет». Він має у своєму модельному ряді, як вузькі планки, так і широкі. Виробник потурбувався про якість своєї продукції і зробив усі колекції покриття ALSAFLOOR оздоблені системою швидкого і простого укладання 5G®. Цей замок дозволяє робити укладання ідентичне паркету під назвою «Ялинка» в якому використовуються планки «А» і «В».
ALSAFLOOR СREATIV це «Ламінат» Французької торгової марки, що виробляється на європейському заводі ALSAPAN - сімейній компанії, яка розташовується на сході Франції, в Ельзасі. ALSAPAN – є провідним виробником у Франції і спеціалізується на виробництві Ламінату, Вінілу і натуральної Паркетної дошки.

  • 1 м² | 9999 Грн.
    1 уп. = 1.19 м² | 11,898.8 Грн.

    Для розрахунку кількості упаковок введіть Вашу площу:

    м²
Артикул 0624918
Країна виробника Франція
Виробник Alsafloor
Код виробника 518 W 5G ПР
Колекція Baton Rompu
Назва Декору Аліканте
Група товарів Ламінат
Група кольорів Бежевий
Група відтінків Натуральний
Клас зносостійкості 33 клас
Товщина 12 мм
Ширина 143 мм
Довжина 640 мм
Кількість кв/м. в упаковці 1.19
Кількість штук в упаковці 13
Фаска-скошена кромка (V-образна канавка) 4 канавки
Монтаж на теплу підлогу Так