Ламінат Villeroy & Boch Heritage VB808-ST (B) (0624868) Церсай Німеччина

Опис

Ламінована підлога VILLEROY&BOCH виготовлена в Німеччині.
Колекція Heritage – це ламінат з дизайном англійської ялинки. Має 32 клас зносостійкості та товщину ламелі 8 мм, має V-образну канавку – фаску, яка підкреслює традиційний характер цієї підлоги.

Це покриття сумісне з теплими підлогами, що дає Вам можливість використовувати матеріал в холодних приміщеннях з контрастними температурами; має антистатичну поверхню, що збереже чистоту і забезпечить зручність прибирання; має підвищену стійкість до ультрафіолету, що дозволить зберегти декор Вашого покриття при його розташуванні на сонячній стороні.

За рахунок безпеки продукту, його використання допускається в будь-яких приміщеннях, включаючи дитячі та оздоровчі заклади, громадські заклади і підприємства з високою прохідністю.
Продукція німецького бренду підлягає переробці, не виділяє токсичних речовин в атмосферу, має спеціальне замкове з'єднання і кілька декорів для інтер'єру.

Важливо, що кількість ламінату Heritage при укладанні ялинкою підрахувати дуже легко: 50% ламінату з лівим замком і 50% ламінату з правим замком. На підрізування йде в середньому 10% від загального об'єму приміщення.

  • 1 м² | 761 Грн.
    1 уп. = 1.24 м² | 943.6 Грн.

    Для розрахунку кількості упаковок введіть Вашу площу:

    м²
Артикул 0624868
Країна виробника Німеччина
Виробник Villeroy&Boch
Код виробника VB808-ST (B)
Колекція Heritage
Назва Декору Церсай
Група товарів Ламінат
Клас зносостійкості 32 клас
Товщина 8 мм
Ширина 133 мм
Довжина 665 мм
Кількість кв/м. в упаковці 1.24
Кількість штук в упаковці 14
Фаска-скошена кромка (V-образна канавка) 4 канавки
Монтаж на теплу підлогу Так