ДОСТАВКА

*Зверніть увагу, доставка товару, за умови його наявності, відбувається після 70% передплати.


Доставка транспортною компанією Нова Пошта по всій Україні.Вартість доставки залежить від габаритів і ваги товарів, а також тарифів перевізника.


Доставка по Києву – 450 грн.

Доставка по передмістю (Бровари, Ірпінь, Гостомель, Вишневе та інш.) – 650 грн.

За наявності товару на складі в достатній кількості, наш водій доставить замовлення за адресою у зручний для вас час. Необхідно врахувати, що підйом на поверх водієм не передбачений. Якщо вам необхідний підйом на поверх, повідомте про це наших менеджерів під час уточнення деталей замовлення.


Самовивіз - безкоштовно Обрані товари можна забрати самостійно в нашому магазині чи на нашому складі, попередньо узгодивши самовивіз з нашим менеджером.


ОПЛАТА
Для Вашої зручності в нашому магазині доступні наступні варіанти оплати замовлень:


Оплата готівкою Товар оплачується готівкою тільки в національній валюті. При здійсненні оплати ви отримуєте товарний чек.


Оплата карткою Оплата здійснюється картками Visa і MasterCard будь-якого банку без комісії таким чином: при оформленні замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Оплата» потрібно вибрати пункт «Сплатити банківською картою на сайті». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів. Наявність паспорта платника є єдиною умовою при отриманні замовлення. Також ви можете оплатити свій товар карткою скориставшись терміналом для оплати в нашому магазині.


Безготівкова оплата

Ви можете здійснити оплату на розрахунковий рахунок нашої компанії. При оформленні замовлення юридичній та фізичній особі-підприємцю необхідно надати такі документи:

- свідоцтво про реєстрацію,

- свідоцтво платника ПДВ (за наявності),

- свідоцтво платника єдиного податку (за наявності).

Обираючи таку форму оплати Вам необхідно отримати реквізити у менеджерів компанії, гарантією і фактом оплати є платіжний документ з Вашими реквізитами. Замовлення відвантажується після зарахування коштів на рахунок нашої компанії.

Visa

MasterCard

Інша карта