Паркетна дошка Brand Wood (0602224) Сунгкай Grey Індонезія

Опис

Дерево традиційно вважається одним з найтепліших і екологічних матеріалів. Тому паркет завжди був і залишається дуже популярним в оформленні сучасних інтер'єрів. У надійності і екологічній безпеці з ним навряд чи можуть порівнятися які-небудь інші матеріали: ламінат, килимове покриття, вінілове покриття, лінолеум, плитка та ін.
Не залежно від Вашого вибору, будь це палацовий, геометричний або штучний паркет, масивну дошку, екзотичний масив, ви зіткнетеся з проблемою вибору виду дерева.
Професіонали розділяють «Паркетну» палітру кольорів, на п'ять основних груп: світлі, рожеві, червоні, коричневі і темні тони. Цього вистачає, щоб паркет був гармонійно підібраний і систематизований.
Щоб заощадити власний час і спростити процедуру вибору, заздалегідь вирішите, який з п'яти тонів деревини поєднуватиметься з вашим інтер'єром, стінами, меблями, загальним стилем квартири, чи сонячна у вас сторона або ні. Після цього вибрати паркет буде простіший. Не зневіряйтеся, вибравши якийсь конкретний відтінок, світлий, червоний або темний, - не означає, що це усього лише один колір, який необхідно купити. Кожна група кольору підлогового покриття містить в собі безліч порід, а паркет однієї породи може бути тонований абсолютно різними лаками і значно відрізнятися за кольором.

  • 1 м² | 9999 Грн.
    1 уп. = 2.52 м² | 25,197.5 Грн.

    Для розрахунку кількості упаковок введіть Вашу площу:

    м²
Артикул 0602224
Вид обробки Брашування
Захисне покриття Лак,тонування
Країна виробника Індонезія
Порода деревини Сунгкай
Тип з'єднання Шип-паз
Виробник Brand Wood
Назва Декору Grey
Група товарів Паркетна дошка
Товщина 14 мм
Ширина 140 мм
Довжина 500-1300 мм
Кількість кв/м. в упаковці 2.52
Фаска-скошена кромка (V-образна канавка) 4 канавки