Паркетна дошка Weitzer Parkett Charisma 20935 Ясень Австрія

Опис

WEITZER PARKETT - це світовий лідер на ринку паркетних підлогових покриттів який зарекомендував себе якістю своєї продукції і екологічністю використовуваних матеріалів. Ця компанія входить до числа ТОП світових компаній, по виготовленню натуральних підлогових покриттів. Німецька компанія починаючи з 1831 року, організувала своє виробництво і виготовлення Преміального сегменту паркетної і масивної дошки, завдяки чому вони отримали найпереконливіші міжнародні сертифікати і премії. Ця компанія вважається кращою у своєму сегменті і напрямку.
У її арсеналі є такі сертифікати як:
Greenguard Gold – це сертифікація за системою GREENGUARD допомагає виробникам створювати, а покупцям ідентифікувати будівельні матеріали для внутрішньої обробки з такими низькими показниками хімічної емісії, які дозволяють підтвердити заявлену високу якість повітря.
Blue Angel - Це краще, що може буди у виробників підлогового покриття. Це Німецький сертифікат The Blue Angel (Der Blaue Engel) - найперший знак що підтверджує екологічну безпеку. Це символ захисту довкілля.
WEITZER PARKETT - одна з не багатьох компаній, яка має у своєму арсеналі ці сертифікати. Однозначно, це кращий вибір серед натуральних підлогових покриттів для Вашого приміщення.  • 1 м² | 4343 Грн.
    1 уп. = 2.6 м² | 11,291.8 Грн.

    Для розрахунку кількості упаковок введіть Вашу площу:

    м²
Артикул 0625275
Вид обробки Брашування
Захисне покриття Масло ProActive+
Країна виробника Австрія
Порода деревини Ясень
Селекція (сорт деревини) Lively Colourful(Натур з заболонню)
Тип з'єднання Замок
Виробник Weitzer Parkett
Код виробника 20935
Колекція Charisma
Назва Декору Ясень
Група товарів Паркетна дошка
Товщина 14 мм
Ширина 193 мм
Довжина 2245 мм
Кількість кв/м. в упаковці 2.6
Кількість штук в упаковці 6
Фаска-скошена кромка (V-образна канавка) 4 канавки