Паркетна дошка Weitzer Parkett Charisma 29147 Дуб Coffe Австрія

Опис

WEITZER PARKETT - це світовий лідер на ринку паркетних підлогових покриттів який зарекомендував себе якістю своєї продукції і екологічністю використовуваних матеріалів. Ця компанія входить до числа ТОП світових компаній, по виготовленню натуральних підлогових покриттів. Німецька компанія починаючи з 1831 року, організувала своє виробництво і виготовлення Преміального сегменту паркетної і масивної дошки, завдяки чому вони отримали найпереконливіші міжнародні сертифікати і премії. Ця компанія вважається кращою у своєму сегменті і напрямку.
У її арсеналі є такі сертифікати як:
Greenguard Gold – це сертифікація за системою GREENGUARD допомагає виробникам створювати, а покупцям ідентифікувати будівельні матеріали для внутрішньої обробки з такими низькими показниками хімічної емісії, які дозволяють підтвердити заявлену високу якість повітря.
Blue Angel - Це краще, що може буди у виробників підлогового покриття. Це Німецький сертифікат The Blue Angel (Der Blaue Engel) - найперший знак що підтверджує екологічну безпеку. Це символ захисту довкілля.
WEITZER PARKETT - одна з не багатьох компаній, яка має у своєму арсеналі ці сертифікати. Однозначно, це кращий вибір серед натуральних підлогових покриттів для Вашого приміщення.  • 1 м² | 5620 Грн.
    1 уп. = 2.6 м² | 14,612.0 Грн.

    Для розрахунку кількості упаковок введіть Вашу площу:

    м²
Артикул 0625263
Захисне покриття Масло ProVital finish
Країна виробника Австрія
Порода деревини Дуб
Селекція (сорт деревини) Lively(Натур)
Тип з'єднання Замок
Виробник Weitzer Parkett
Код виробника 29147
Колекція Charisma
Назва Декору Дуб Coffe
Група товарів Паркетна дошка
Товщина 14 мм
Ширина 193 мм
Довжина 2245 мм
Кількість кв/м. в упаковці 2.6
Кількість штук в упаковці 6
Фаска-скошена кромка (V-образна канавка) 4 канавки