Паркетна дошка White Wood LO1-903-3-150-14 Дуб Рустік Україна

Опис

WHITE WOOD — Український бренд у напряму виробництва підлогових покриттів з натурального дерева. Ця Українська компанія яка давно зарекомендувала себе і свою продукцію як продукцією яка за якістю не поступається Європейським зразкам, але за ціною прийнятнішою для Українського покупця. Девіз компанії це продукт Українського виробництва з якістю і характеристиками Європейських виробників.
Фабрика WHITE WOOD знаходиться в місті Харкові, на якій реалізовано і втілено в життя повний цикл виробництва, завдяки чому це дозволяє контролювати якість на усіх етапах виробництва і виготовляти свою продукцію згідно з усіма Світовими стандартами, нормами і характеристиками для натуральної деревини.
Компанія відносить себе до невеликих крафтових фабрик і основний упор робить на якість своєї продукції, формат паркету і трендові колірні рішення.
WHITE WOOD - активно представляє свою продукцію в «профільних» магазину і салонах по усій Україні і має довіру у споживача як надійного виробника і постачальника з Європейською якістю, але за ціною для Українського покупця.

1852 Грн. м²
Артикул 0625950
Вид обробки Брашування
Захисне покриття Напівматовий лак
Країна виробника Україна
Порода деревини Дуб
Селекція (сорт деревини) Рустік
Тип з'єднання Замок
Виробник White Wood
Код виробника LO1-903-3-150-14
Назва Декору Дуб Рустік
Група товарів Паркетна дошка
Товщина 14 мм
Ширина 150 мм
Довжина 800-2000 мм
Фаска-скошена кромка (V-образна канавка) 4 канавки