Poparada Крісло-мішок (0625971) 1057 "Диван M" (75*90*140) Україна

Опис

Безкаркасний диван створить унікальну та затишну атмосферу у Вашій оселі. На ньому можна зручно розташуватися, після важкого дня і розслабиться за чашкою чаю та переглядом улюбленого фільму. У відмінності від крісла-мішка, на безкаркасному дивані можна розміститися не лише самостійно, але і в компанії рідних або друзів.
Безкаркасні дивани можуть використовуватися на літніх терасах і для організації пляжного відпочинку, адже в асортименті є водовідштовхувальні тканини, які також стійкі до дії сонячних променів, також прикрасити приймальню мережі клінік або стоматологічних кабінетів. Без сумнівів, безкаркасним меблям варто віддати перевагу і при облаштуванні зони відпочинку в офісі. Головною перевагою такого вибору буде комфорт і мобільність.
Безкаркасні дивани сьогодні все частіше зустрічаються не лише удома, але і в місцях громадського користування. М'який, легкий, безпечний, екологічний та маючи гіпоалергенні наповнювачі, він буде відмінним вибором . Це прекрасна альтернатива громіздких меблів, які дозволять яскраво і із смаком оформити будь-яке приміщення.

1970 Грн. м²
Артикул 0625971
Колір В асортименті
Країна виробника Україна
Назва Комфорт
Розмір,см M (75*90*140)
Тканина Роял Оксфорд
Виробник Poparada
Код виробника 1057