Poparada Крісло-мішок (0625972) 1057 "Диван L" (85*110*180) Україна

Опис

Безкаркасний диван створить унікальну та затишну атмосферу у Вашій оселі. На ньому можна зручно розташуватися, після важкого дня і розслабиться за чашкою чаю та переглядом улюбленого фільму. У відмінності від крісла-мішка, на безкаркасному дивані можна розміститися не лише самостійно, але і в компанії рідних або друзів.
Безкаркасні дивани можуть використовуватися на літніх терасах і для організації пляжного відпочинку, адже в асортименті є водовідштовхувальні тканини, які також стійкі до дії сонячних променів, також прикрасити приймальню мережі клінік або стоматологічних кабінетів. Без сумнівів, безкаркасним меблям варто віддати перевагу і при облаштуванні зони відпочинку в офісі. Головною перевагою такого вибору буде комфорт і мобільність.
Безкаркасні дивани сьогодні все частіше зустрічаються не лише удома, але і в місцях громадського користування. М'який, легкий, безпечний, екологічний та маючи гіпоалергенні наповнювачі, він буде відмінним вибором . Це прекрасна альтернатива громіздких меблів, які дозволять яскраво і із смаком оформити будь-яке приміщення.

2480 Грн. м²
Артикул 0625972
Колір В асортименті
Країна виробника Україна
Назва Комфорт
Розмір,см L (85*110*180)
Тканина Роял Оксфорд
Виробник Poparada
Код виробника 1057