Ламінат - або альтернатива стінових панелей

Монтаж Ламината на стены

Ламінат – або як ще називають це підлогове покриття «Ламінована підлога» - це предмет інтер'єру, про який варто поговорити окремо. Неможливо представити жоден сучасний «Дизайн Інтер'єру» без елементів декору, максимально схожих на натуральне дерево або камінь. Важко представити спальню передпокій або вітальню, без підлогового покриття, що на вигляд нагадує ці елементи. Останніми роками все більше і більше Дизайнерів, у своїх проектах, стали використовувати ламінат як стінові панелі, замінюючи інші елементи декору, такі як шпалери, штукатурку (під фарбування) різні стилі венеціанської штукатурки, плитки, гіпсові панелі та інше)

Завдяки сучасним технологіям і технічним можливостям, стала можливою реалізація найрізноманітніших ідей дизайнерів і втілення в життя фантазій замовників використовуючи ламіноване покриття, у вигляді декору стін.
Величезна гама колірних відтінків, фактур схожих на натуральне дерево, камінь, натуральну шкіру і багато інших видів декору, дозволили утілювати в життя всілякі концепт – рішення від різних дизайн – майстрів. Завдяки своїм декорам, що імітують і передають фактуру натуральної поверхні, Ламінат швидко завоював свою чималу аудиторію не лише тому що він відноситься до сегменту більше бюджетному чим натуральна Паркетна або Масивна дошка, але і своїм технічним характеристикам, які на порядок перевершують ці покриття за багатьма параметрами.


Монтаж Ламината на стены_2

Монтаж Ламината на стены_3


Залежно від класу ламінату, він має усі характеристики сучасного міцного підлогового покриття. У його списку є моделі, що мають такі властивості як :

•  Вологостійкість

•  Водостійкість

•  Удароміцність

•  Стійкість до стирання

•  Стійкість до подряпин

•  Стійкість до ультрафіолетового випромінювання


Коли у Ваших планах ремонт у будинку, квартирі або Вашому житлі, завжди буде актуальним питання - яке дизайнерське рішення вибрати для декорування стін в одній кімнаті або повністю в усьому Вашому приміщенні. Можна довго вибирати серед величезного списку пропонованих варіантів на ринку і витратити не один день на те, щоб визначитися на якійсь одній ідеї або списку цих ідей для кожної окремої Вашої кімнати. Ми постараємося запропонувати Вам на розгляд відразу просту, але в той же момент не звичайну ідею для декорування стін Вашого приміщення. Спершу хотілося б запропонувати Вам зробити прорахунок витрат на підготовку стін під певний вид декору стін. Шпалери, Штукатурка під фарбування, Венеціанська штукатурка, Плитка, Стінні панелі, Гіпсові панелі та інше.

Погодьтеся, не дуже складно прорахувати витрати на вирівнювання стін, грунтовку, штукатурку або (виготовлення обрешетування для кріплення листів гіпсокартону), але так чи інакше, Ви повинні розуміти, що для будь-якого декору стін, потрібний певний перелік як робіт, так і матеріалів, за які необхідно платити і ці витрати не будуть остаточні, оскільки Вам необхідно ще буде закупити матеріал, яким Ви декоруватимете свої стіни.


 

Є інший варіант – він набагато простий і практичний, окрім усього іншого, цей варіант буде доцільніший з боку фінансових витрат, так і на усіх етапах як робіт, так і витрат на матеріали. Ми пропонуємо Вам розглянути варіант монтажу на стіни планок Ламінату. Завдяки замковому з'єднанню, яке використовується на Ламінаті, не має значення, якого виробника Ви виберіть, буде це елітний ламінат від Європейських виробників або кращі моделі SPC Ламінату, буде це самий бюджетний ламінат або ламінат середньої цінової категорії, так або інакше, завдяки замковому з'єднанню, уся стіна буде зібрана як єдиний щит і мати міцну цілісну конструкцію. Найважливішим чинником при такому монтажі, буде монтаж першого ряду, оскільки якщо перший ряд буде приклеєний (змонтований) до стіни по «рівню», то подальші ряди ламінату, стануть так само рівно. Якщо Ви помилитеся в «рівні» і правильності кріплення першого ряду, то цілком можливо, що до кінця монтажу стіни, Ви будете неприємно здивовані тим що Ваша стіна з ламінату «змонтована» криво!

При такому монтажі практично неважливо, на скільки рівна стіна або який у неї стан (в межах розумного), оскільки використовуючи «піну-клей» (Яка не розширюється при висиханні, як звичайна піна для вікон) Ви зможете заповнити ці нерівності стіни і закріпити планки ламінату по «рівню». Ваше завдання полягатиме у використанні при монтажі «рівня» і стежити за правильним замковим кріпленням. На ринку є виробники, які виготовляють «піну-клей», в характеристиках якої є «висихання за 60 секунд» Це якраз той варіант «піни-клею», який підійде під наше завдання. Монтаж ламінату на стіни робиться точно так, як і при укладанні його на підлогу. Різниці ніякої практично немає. Тільки в даному випадку ми не використовуємо підкладку, чи якісь інші матеріали, а тільки ламінат і «піну-клей». Для кращого кріплення піни на стіни, стіну можна змочити водою, але заздалегідь очистити від зайвого сміття і зашпакльовувати тріщини. При монтажі ми не забуваємо прорахувати кількість планок на один ряд і як розташовуватимуться замки. Заздалегідь продумати, де на стіні будуть замкові з'єднання і як вони гармонійно вписуватимуться в наш інтер'єр. Якщо необхідно, робимо відступ від 30см. до 40см. і тоді обрізуємо планку. Ми б рекомендували робити відступ в 50см. від кута, оскільки. ламінат укладається не на підлогу і дуже часто в кутку ставлять шафу, або тумбочку, якщо Ваша стіна велика, від 5 до 7 метрів в довжину, то відступ в 30-40см. від кута для замкового з'єднання на такій великій стіні виглядатиме не дуже естетично. Кращим рішенням буде спочатку приміряти усі планки в один ряд і визначитися де знаходитимуться замки. В окремих випадках, можна збільшити відступ на більшу відстань, але не забуваємо про те що, для хорошого кріплення замків і кріплення ламінату до стіни, потрібно щоб розмір планки був не менше ніж 30см.

Виходячи з вище описаного, ми отримуємо декор стін, точно такий же, як декор ламінату, який ми виберемо. Маючи можливість вибрати напрями монтажу планок, ми можемо кріпити планки як горизонтально, так і вертикально, що дозволить при різному напрямі добитися різного видимого ефекту в приміщенні. Так само у Вас є можливість використати на різних стінах, різні колірні комбінації, і завдяки цьому Ваше приміщення зможе виділитися натуральністю, серед інших декоративних матеріалів і надати затишок і теплоту Вашому будинку.

Велика кількість виробників, велика кількість видів декору і хороший розбіг по ціні, дають можливість вибирати для дизайну свого приміщення будь-який ламінат під своє завдання і фантазію. Хочете Ви стіни під мармур, або щоб Ваші стіни були максимально схожими на натуральний камінь, хочете Ви стіни під дерево, але при ціні на порядок дешевше за натуральні матеріали, усе це можливо якщо Ви захочете індивідуальності і спробуєте використати ламінат хоча б в одному своєму приміщенні або кімнаті.

Повірте - Ви будете приємно здивовані як виглядає це підлогове покриття на Ваших стінах.


  


Різні розміри планок, різна товщина - дозволяє підібрати під своє приміщення необхідний декор, який максимально гармонійно впишеться у будь-який дизайн Вашої оселі. Додатковим чинником на користь ламінату буде те що при стінному монтажі, він буде відмінним звукоізоляційним матеріалом, який додасть окрім естетичного комфорту, додаткову звукоізоляцію Вашого приміщення. Ще одним плюсом на користь ламінату буде безперечна простота і зручності по догляду за цим декором. Вам досить буде протерти його вологою ганчіркою або відмінною ідеєю використовуватиме чисту швабру для підлоги. Ви в протягом 2-3 хвилин з легкістю зможете протерти Ваші стіни від пилу і освіжити зовнішній вигляд.


  


Маючи досвід роботи і продажу підлогових покриттів більше 10-ти років, нам є що розповісти, запропонувати і поділитися набутим досвідом за такий не малий термін.Команда «I'MAGE DESIGN» зуміє запропонувати, Вам на вибір, Ламінат від кращих Європейських виробників з самими різними характеристиками і цінами. Ми не інтернет магазин - а наш магазин підлогових покриттів «I'MAGE DESIGN», це реалізований досвід нашої команди і наше бачення роботи із Замовником.


Джерело: i - mage.com.ua