Модульний і палацовий паркет

Купить Модульный, Дврцовый паркет в Магазине "I'MAGE DESIGN"Вибрати елегантну геометрію або вишукані візерунки?


Чим відрізняється Модульний паркет від Палацового, що важливо врахувати при виборі, які варіанти візерунків можна замовити. Про це і багато іншого ми детально розповімо в нашому матеріалі. Ця інформація буде корисно для тих, хто шукає підлогове покриття Преміум класу для елітного будинку, особняка, котеджу, а також дорогих офісів, готелів, музеїв, палаців.Тренд поза часом: 5 причин вибрати натуральний паркет

З дизайнерських трендів розкішного оформлення інтер'єру не виходять натуральні матеріали — дерево, камінь, мармур, хутро, шкіра. Завжди приємно торкатися таких речей, дихати їх ароматами, зігріватися їх теплом.

Паркет прекрасно поєднується з антикварними меблями, панно і ліпниною, кованими виробами.

У модульного і палацового натурального паркету багато переваг, серед яких наступні :

Ця інформація буде корисно для тих, хто шукає підлогове покриття Преміум класу для елітного будинку, особняка, котеджу, а також дорогих офісів, готелів, музеїв, палаців.


Унікальна краса - немає талановитішого художника, ніж природа. Відтінків і текстур дерева більше, ніж фарб в палітрі живописця.

●  Довговічність — Вам не припаде через 5 і навіть 20 років міняти підлогу, що розсохлась і потріскалася.

●  Приємно ходити босоніж — особливо це важливо для сімей з маленькими дітьми, жодне штучне покриття не дасть такого відчуття комфорту.

●  Солідність — приміщення з натуральним покриттям для підлоги підкреслює високий статус свого власника.

●  Вибір візерунка укладання. Утілити можна будь-яку ідею: корпоративний логотип, сімейний герб, візерунки багатих персидських килимів, улюблені тварини, символи, абстракція.

Заможні європейці не даремно почали використовувати натуральний паркет ще в тринадцятому столітті. І ця мода — дійсно поза часами і епохами.


Купить Модульный паркет в Магазине "I'MAGE DESIGN"

Купить Дврцовый паркет в Магазине "I'MAGE DESIGN"


Команда «I' MAGE DESIGN» допоможе Вам підібрати індивідуальне рішення у Ваше приміщення і додаткові елементи до нього, такі, як обрамлення бордюром, інкрустації, флористичні врізання, розетки. Адже палацовий або модульний паркет - це реалізований в паркетному малюнку політ Вашої фантазії!


“Прямолінійна" елегантність паркетних модулів

Модульний паркет гармонійно виглядає в класичних і вишуканих сучасних інтер'єрах. І цікавий як в комбінації деревини з різними тонами, так і в монодизайні.
Адже він свою назву дістав із-за конструкції, в основі якої — щити (модулі) з геометричними фігурами, що повторюються. Скажімо, популярні зірки, куточки, сітки. Їх просто і швидко укладати, тому зручно використати на великих площах. А ось в тісних маленьких квартирках втрачають ефектність.


На що звернути увагу при виборі:

1.  Вологість. Ідеальний діапазон  (6-7%). Такі модулі не розсихаються.

2.  Відповідність заданим розмірам. Якщо відхилення зовнішнього контура не перевищує (0,2 мм), паркет ляже без щілин.

3.  Надійність зовнішніх і внутрішніх кріплень модуля. Саме вони гарантують довгу службу підлоги.

4.  Сходження кутів сусідніх модулів. Ця хитрість з серії "найважливіше криється в деталях". Чим точніше сходяться кути, тим вище майстерність виробника.


Технології монтажу модульного паркету
Модульний паркет можна укладати на:

●  Бетонне стягування;
●  Фанерні листи+ бетонне стягування;
●  Фанерна основа на лагах;
●  Гіпсоволокнисті плити;
●  Насипна збірна пола.
Ціна елітного модульного паркету досить прийнятна для комфортного використання його в комерційних приміщеннях з великою кількістю відвідувачів. Але оскільки верхній шар щитів складається з цілісного дерева, наприклад, мербау, дуб, ясен, горіх, то вартість його вища за інші продукти.

Спочатку модульний паркет укладають без лаку, щоб уникнути помилок в малюнку. А після укладання рекомендується зробити технологічну перерву перед фінальним покриттям вибраним лаком, олією або масло-воском.


“Оркестр, паркет і люстри"

Палацовий паркет - вища міра паркетної майстерності! За старих часів він прикрашав виключно королівські палати і будинки знаті. Звичайно ж, уся Європа, а услід за нею і наші предки, крутилася у вальсі на балах саме на паркетній підлозі.

Його малюнок відрізняється складністю форм. Тут застосовуються різноманітні деталі криволінійних контурів, з них створюються дивовижні орнаменти. За своєю значимістю в інтер'єрі не поступається розписам стін і стель найталановитішими майстрами, формує загальний настрій і відображає витончений смак хазяїна приміщення.
Тільки увіть, в зображенні палацового паркету для одного приміщення може використовуватися до 100 порід деревини, у тому числі цінних і багатих палітрою відтінків.


У чому ключові плюси палацового паркету :

1. Ексклюзивність малюнка, Ваш ескіз може бути єдиним у світі.

2. Стабільність конструкції за рахунок безлічі невеликих елементів цілісного дерева.

3. Довговічність завдяки шару цінної і міцної деревини.

4. Тверда поверхня добре витримує величезні навантаження.

Помітимо, що палацовий паркет - один з різновидів художнього паркету. Окрім нього є ще геометричний і інкрустований паркет. Перший припускає використання у візерунках елементів прямокутної форми, а другий - поєднання з каменем або металом.


Технології монтажу палацового паркету

Монтаж художнього паркету - складний процес і вимагає високого професіоналізму. Компонування робиться в основному на стягування, покрите грунтівкою.
Найнадійніша основа - це чорнова підлога (бетонне стягування) з гідроізоляційною мембраною і шаром фанери. Паркетні планки фіксуються клеєм і шпильками (цвяхами).


Які породи дерева використовуються у виготовленні елітного паркету

Для створення модульного і палацового паркету, використовуються міцні листяні і екзотичні породи дерев. Найміцнішим вважається граб. Кожна має свій неповторний відтінок, текстуру і особливості. Скажімо, дубовий паркет з часом темніє, надаючи ще більше благородства убранню кімнат. Пол з ясеня просто сяє, особливий при хорошому природному світлі, шикарно виглядає в просторих приміщеннях. А тропічне дерево венге має грубувату текстуру і асоціюється з африканським колоритом, підкреслює неординарність стилю.
У художньому паркеті сорти комбінують. Наприклад, горіх - відмінний матеріал для темних елементом, а клен, береза - для світлих, дуб - нейтральних, а екзотичні породи - для червоних вставок.


Розглянемо самі широко використовувані:

Дуб - славиться довговічністю, стабільністю, естетичною привабливістю. У палацовому паркеті основою усієї художньої композиції у більшості випадків також є дуб.

●  Ясен, клен, береза - це світлі породи, використовуються, як правило, в окремих фрагментах і деталях. Там, де потрібно мінімум деревної фактури, використовується клен або береза; у випадках, де фрагмент допускає наявність річних кілець, використовують ясен, розпилювання якого має фактурний малюнок.
Мербау, махагон, акажу - різновиди червоного дерева. Кожна має внутрішнє багатство відтінків і фарб.
Зверніть увагу: одна порода може ділитися на декілька відтінків - світлого, середнього і темного. Їм привласнюються номери 1, 2, 3 відповідно. Дизайнер вказує номери відтінків деталей візерунка в дизайн-проекте і, демонструючи відтінки замовникові, користується спеціальною розкладкою зразків.
● Горіх, груша, черешня - використання цих видів вносить особливий шарм і оригінальність. Колір деревини настільки красивий, вражаючий своєрідний, що навряд чи можна знайти альтернативу.
Венге, морений дуб - з них робляться чорні фрагменти. Ці породи також мають різні відтінки з чіткою класифікацією - 1,2,3.


Декоративна обробка модульного і палацового паркету

На кінцевий вид, а також експлуатаційні властивості модульного і палацового паркету впливає фінальний етап укладання.
Сьогодні преміальний паркет прийнято обробляти комбінацією олії і воску, що надає полу м'який блиск, або спеціальним паркетним лаком.
Олія - саме екологічне, безпечне, надійне рішення. Воно проникає углиб паркету, створює захисний шар, але в той же час покриття дихає. Тобто не розтріскуватиметься, розшаровується з часом. Крім того, надається м'який тон деревині, розкривається її текстура і глибина колірної палітри.
Паркет може бути як з готовим фінішним покриттям, так і без нього. У другому випадку олію або лак майстри наносять після укладання. .
По периметру окремих елементів або усього модуля часто нарізують фаску - зріз кромки дошки під кутом в 45 градусів. Паркет з фаской виходить фактурним, а мікрощілини, які з часом виникнуть від коливання мікроклімату, будуть замасковані.


До основних методів дизайнерської обробки паркету відносяться:

●  Тонування;
●  Брашування;
●  Патинування;
●  Штучне зістарення.


Тонування - для отримання бажаного коліру, як правило, додають грунтівку, передуючу фінішному шару. Тонування частіше роблять напівпрозорим, але іноді і глухим, використовуючи при цьому кольорові емалі. Тонують паркет морилками, декоративним воском, кольоровими лаками або оліями, блакиттю, кольоровими пастами.
Брашування - (від англійського слова brush - щітка) це обробка деревини жорсткими щітками, при якій вибиваються м'які волокна. Це найбільш поширений спосіб створення фактурної поверхні. Наприклад, природного рельєфу річних кілець, прожилків, волокон. Після того як роблять брашування, часто дерево покривають патиною для надання яскравості деревному рельєфу.
Стругання - при такій обробці поверхню покривають нерівномірними хвилями. Створюється враження, ніби майстер недбало пройшовся рубанком або фуганком. Але такі нерівності забезпечують гру світла і тіні. А крім того, створюють дуже корисний ортопедичний ефект при ходьбі босоніж. Правда, на ламелях масивної і паркетної дошки вони виглядають ефектніше, ніж в модульному паркеті.
Зістарення або ручна обробка. На поверхню підлогового покриття і на фаски наносяться зарубки або штучні ушкодження. Таким чином надається ефект зносу. Також для штучного зістарення застосовуються технології скоблення, випалення, копчення і багато інших.

Усі вони додають виразності паркету, дозволяють створити характер малюнка, співзвучний із загальним дизайном інтер'єру.Порівняємо основні відмінні риси модульного і палацового паркету

Сравнительная таблица Модульного и Дворцового паркета


Як доглядати за модульним і художнім паркетом

Після того, як підлогове покриття встановлене і полонить своєю розкішшю, пишністю, красою хазяїв, гостей, відвідувачів, залишається ще важливий етап. А саме: підтримка правильного стану, чистоти, цілісності паркетного покриття.

Погодьтеся, буде неприємно, якщо після прибирання паркет покриється плямами або через-рік другий скрипітиме, як у фільмах жахів.


Тому важливо пам'ятати ключові моменти:

●   Цілорічно підтримувати потрібний мікроклімат в приміщенні, приділяючи увагу рівню вологості і температурі;

●   Перші два тижні після монтажу робити тільки сухе прибирання (якщо паркет покритий лаком), і тільки потім переходити до вологої;

●   Підбирайте меблі на м'яких роликах, щоб не пошкодити підлогу при перестановці;

●   Для прибирання краще застосовувати пилосос з м'якими насадками

●   Підбирати спеціальні хімічні засоби для прибирання, неагресивні і без аміака.


Якщо будинки є тварини, проводите їм періодичне обрізання кігтів. Паркет не любить протягів і прямих сонячних променів.

Також при появі щонайменших ушкоджень, треба обов'язково їх обробити. В цілому обробка захисними засобами - поліролями, мастиками повинна проводиться регулярно.

Якщо дефект з'явився на паркеті, покритому олією, така ділянка шліфується і наново покривається олією.


Замість підсумків

Модульний і палацовий паркет - це демонстрація статусу, неординарності, чудового смаку.

Тому важливо на усіх етапах - від ескіза до монтажу співпрацювати з професіоналами. Це гарантує те, що ви ще як мінімум півстоліттям насолоджуватиметеся творінням паркетних майстрів.


Купить Модульный, Дврцовый, Геометрический паркет в Магазине "I'MAGE DESIGN"


Джерело: i - mage.com.ua