Модульний паркет в домашньому і комерційному інтер'єрі

Модульный, Дворцовый (Художественный), Геометрический паркет

Дизайн приміщення, в якому поєднуються розкіш і функціональність, навряд чи обійдеться без елітного модульного паркету. По-перше, відразу зрозумілий високий статус власника приміщення. По-друге, натуральне покриття для підлоги довговічне та зносостійке.
Модульний паркет - це універсальне рішення для просторих апартаментів
 І для цього є як мінімум 3 аргументи:

1.  Естетичність модульних покриттів для підлоги. Геометричний малюнок, що повторюється, виглядає чарівно на великих площах. Версальські квадрати, їх варіації, бельгійський д'Аремберг з хрестами, ромбами, зірки, а також інші візерунки можуть перетворити звичайний будинок на вишуканий палац.

2.  Практичність модульних підлог. Оскільки таке покриття складається з готових модулів (щитів), його швидко монтують. А якщо з часом з'являться ушкодження, то можна замінити один або декілька модулів, а іноді тільки його елементи.

3.  Екологічність матеріалів. Модульний паркет виготовляють з натурального дерева, покривають олією або лаком на водній основі, тому для житлових приміщень такий варіант нешкідливий. До того ж, добре зберігає тепло, має звукоізоляційні властивості.


Підлогові покриття світлих тонів приголомшливо виглядають в інтер'єрах, виконаних в стилі модерн, етно, мінімалізм. А темні породи ідеальні для пишного бароко і граціозного рококо.

Чому модульні підлогові покриття популярні для бізнес-приміщень?

Що важливе у внутрішньому облаштуванні офісів, готелів, ресторанів?


Щоб декор:

●  запам'ятався відвідувачам;

●  справив потрібне враження;

●  не вимагав нескінченних ремонтів.


Тому, найчастіше, в престижних приміщеннях на підлогу кладуть модульний щитовий паркет. Він витримує навантаження сотень пар ніг, які щодня проходять по ньому. Але в той же час, з щитів легко можна викласти цікавий малюнок, який доповнить увесь дизайн і вразить гостей.


Ціна модульного паркету дубового, горіхового і інших залежить від:

●  використаних порід дерева;

●  розмірів щита;

●  сортування самої деревини (міра наявності дефектів);

●  кінцева обробка після укладання.

Перед вибором і купівлею паркету Преміум класу, кращим рішенням буде замовити дизайн - проект з попередньою візуалізацією, який допоможе зробити Вам вибір, а для цього краще звернутися в заслуговуючий довіри магазин підлогових покриттів і дизайн інтер'єру «I' MAGE DESIGN», де Вам будуть запропоновані комплексні послуги і надана кваліфікована консультація фахівців з великим досвідом роботи.

Геометрический, Модульный, Дворцовый (Художественный),  паркет

Джерело: i - mage.com.ua