Що таке Вінілове покриття

Кварцвиниловая плитка


Вінілове покриття - це 100% синтетичний матеріал. Вінілова плитка є гнучким композитним (багатошаровий) матеріалом, який складається з декількох шарів, де кожен шар відповідає за конкретні функції. Цей матеріал складається з суміші міцного загартованого ультрафіолетом вінілу і крихти дрібного природного каменю з добавкою пластифікаторів, завдяки чому є стійкішим до дії чинників довкілля, чим традиційні покриття для підлоги.


Слои Кварцвинила


Вінілове підлогове покриття - це покриття, яке відповідає усім сучасним вимогам і дизайнерським побажанням до підлоги яка може використовуватися в їх роботі. Вінілова підлога підійде для безлічі Ваших завдань і зможе допомогти реалізувати Вам, Ваші ідеї. Вона буде відмінним покриттям для ходьби босоніж і дуже проста в догляді. Вініл відмінно виглядає та гарно витримує щоденні навантаження. Ця універсальна підлога також вирішує проблеми при ремонті завдяки своїм універсальним методам укладання (клейовою чи замковою) полегшуючи монтажні роботи своїм господарям.

Найсильніша сторона вінілових підлог - це те, що за ними легко доглядати і вона абсолютно не боїться води чи вологи. Вінілову підлогу можна мити мокрою шваброю і при необхідності, енергійно протирати безпечними чистячими засобами.


Вінілова плитка (LVT)

LVT (Luxury Vinyl Tiles або вінілова плитка) - це різновид вінілових підлогових покриттів, що імітують таку натуральну підлогу, як деревина твердих порід чи керамічна плитка. Завдяки технологічним досягненням і розширеним можливостям дизайну, вінілова підлога тепер може виглядати і відчуватися майже так само, як вироби, які вона імітує, а так само, вона максимально наближена на вигляд і реалістична на тактильні відчуття. LVT плитка представлена у великій різноманітності позачасових і модних дизайнів, її завдання імітувати зовнішній вигляд плитки або дерев'яних дошок. Ремонт за допомогою LVT плитки можна зробити самому не маючи особливих навичок. Принцип укладання плаваючим способом (без приклеювання до основи) і маючи замкове з'єднання як у Ламінату дозволяє зробити монтаж цього покриття, навіть людині що не є фахівцем.


Наскільки міцна вінілова підлога?

Вінілова підлога вважається дуже міцним і зносостійким матеріалом. Проте є важливі чинники, які визначають, наскільки довго ваша підлога служитиме Вам. Наприклад, якість матеріалу, то як він був виготовлений і наскільки правильно він був укладений.

Вінілова підлога нижчої якості може розшаровуватися (вініл багатошарове покриття). Проте в цілому вінілова підлога - це міцний матеріал для підлоги, який витримує високі навантаження та зовнішні фактори.

У вінілової підлоги також є прозорий зносостійкий шар, який забезпечує додаткову міцність. LVT підлога також має посилену жорстку конструкцію сердечника, що забезпечує додатковий опір і відмінну стійкість при навантаженні. Виріб збереже свою форму і зовнішній вигляд від попадання вологи і коливань температури. Вода, холодна або гаряча, не змінить зовнішній вигляд такого підлогового покриття. Його верхній шар покриття настільки міцний, що допомагає захистити від усіх видів ушкоджень. Крім того, це відмінний варіант підлогового покриття для зон з високою прохідністю і для тих, хто шукає високоякісну, але не вимагаючи особливого догляду підлогу.


Водостійкість Вінілового покриття

Усі вінілові підлогові покриття є водонепроникними, тому що вони складаються в основному з ПВХ (Полівінілхлорид - безбарвна, прозора пластмаса).

Проте якість та правильність монтажу може вплинути на її водонепроникність. Наприклад, вінілові плитки, які розташовуються поруч, (у разі клейового вінілу) в результаті неправильного укладання або не достатньої кількості клею, в такому випадку вода може просочитися під саме покриття. Таким чином, хоча вініл сам по собі водонепроникний, при неправильному укладанні є вірогідність просочування води або вологи через шви.

Якщо ретельно дотримуватися інструкції виробника LVT плити, цю підлогу можна не боятися та використовувати у вологих приміщеннях, таких як ванна кімната чи кухня.


Як довго тримається вінілова пола?

Вінілова підлога може прослужити від 5 до 25 років, залежно від її якості, а також від того, як вона укладена і який за нею ведеться догляд.


У чому переваги і недоліки вінілової підлоги?

Переваги і недоліки вінілових підлогових покриттів істотно розрізняються залежно від типу і якості вибраного вами продукту.

У вінілових підлог багато відомих переваг. Вони зручні і безшумні, стійкі до ушкоджень і вологи, легкі в монтажі і обслуговуванні, доступні за ціною і мають великий асортимент кольорів та дизайн - рішень. Це робить вінілову підлогу популярним вибором серед широкого кола споживачів, особливо серед дизайнерів і економних споживачів, які люблять якість і надійність. Крім того, вінілова підлога - це екологічне рішення для Вашого приміщення, оскільки у виготовленні Вінілового покриття, виробники строго дотримуються принципів відповідального використання ПВХ і вибирають матеріали, що пройшли оцінку EPEA (Агентство по захисту довкілля) для усіх вінілових підлогових покриттів а також використовуються матеріали, які підлягають вторинній переробці, придатні для вторинного використання, з мінімальною дією на довкілля.

З іншого боку, вінілову підлогу важко демонтувати, «якщо вона приклеєна», якщо на ній лежать важкі предмети, то цілком можливо поява вм'ятин а також її можна проткнути дуже гострими предметами. Іншим недоліком вінілових підлог є їх нездатність витримувати дуже високі температури і схильність до вицвітання і знебарвлення при надмірній дії ультрафіолету. З цих причин вініл, як правило, не рекомендується використати в приміщеннях з великою кількістю прямих сонячних променів, таких як веранди 

Не дивлячись, на це нові технології дають розвиток і в цьому напрямі і вінілова підлога продовжує розвиватися як по дизайну, технічним характеристикам, так і по конструкції, і тепер деякі продукти можуть протистояти згаданим вище недолікам. Новіші моделі зроблені з дуже щільним і жорстким композитним сердечником, який може протистояти розливам води на кухні та у ванні, протистояти перепадам температури на веранді і постійні удари напруженого сімейного життя, а також нові моделі вінілових підлог мають виняткову світлостійкість, що робить їх дуже стійкими до вицвітання при дії світла.


Як укладати вінілову полу?

Вінілова підлога настільки проста в укладанні, що ви можете повністю змінити вид будь-якої кімнати у вашому будинку всього за два вихідні дні. Як саме укласти вінілову підлогу, залежить від того, який продукт ви виберете. У разі клейової вінілової підлоги, необхідно до ціни самого покриття, додати ціну на клей і грунтівку. Клейовий вініл більше складний в монтажі і вимагає довшого часу, оскільки потрібний час на висихання грунтівки та клею.

У випадку замкового вінілу, вам буде досить заздалегідь підготувати приміщення і вирівняти підлогу (зробити стяжку) перед монтажем. Замковий і клейовий вініл монтується на рівну, підготовлену стяжку «без підкладки!»


Як чистити і доглядати Вінілову підлогу?

Вінілова підлога не лише стильна і проста в укладанні; її також легко чистити і підтримувати в належному стані, роблячи Ваше життя легким і гігієнічним. Уся вінілова підлога покрита спеціальною обробкою поверхні, що робить її ще стійкіше до подряпин і плям, завдяки чому Ви можете використовувати різні засоби по догляду за підлоговими покриттям і не боятися за її збереження.

Вінілова підлога - це вкрай довговічне покриття, що не вимагає особливого догляду, звідси і термін «еластична підлога». Вона використовується в комерційних приміщеннях, для яких одним з важливих факторів завжди буде це міцність, зносостійкість, екологічність і легкість в догляді.


Чи можна використати Вінілову підлогу у будь-якій кімнаті будинку?

Завдяки своїй водонепроникності, довговічності, простоті монтажу і легкому догляді вінілову підлогу можна укладати у будь-якій кімнаті вашого будинку.

Водонепроникність і довговічність роблять його особливо хорошим вибором для ванних кімнат та кухні. Проте вінілова підлога також є популярним варіантом для інших кімнат у будинку, включаючи вітальні і спальні. Популярність вінілу також обумовлена зростаючим діапазоном доступних варіантів дизайну, малюнків і текстур, а також його здатністю майже ідеально відтворювати зовнішній вигляд натуральних матеріалів, таких як деревина твердих порід і натуральний камінь.


У чому різниця між Вінілом та Ламінатом?

Вініл та Ламінат вважаються доступною альтернативою справжньому паркету. Вони також міцніші і відносно простіші в укладанні і обслуговуванні в порівнянні з твердою деревиною. Проте між цими двома продуктами все ж є декілька відмінностей.

Важлива відмінність між обома продуктами - здатність винила протистояти воді. Вініл складається в основному з ПВХ, який на 100% водонепроникний в порівнянні з Ламінатом, який виготовляється в основному з виробів з дерева. Стійкість до вологи означає, що вініл може бути встановлений у будь-якій кімнаті будинку, включаючи вологі, такі як ванна кімната і пральня, чого не можна сказати про ламінат.

Ще одна ключова відмінність полягає в тому, що і вініл, і ламінат пропонують варіант установки із замиканням, який дозволяє легко встановлювати без клею або цвяхів. Проте там, де для різання більшості вінілових виробів потрібно тільки базовий універсальний ніж, для різання ламінату вимагається електро - лобзик або циркулярна пила.

Важливим чинником при виборі Вінілового покриття буде кваліфікована консультація і рекомендації по вибору, укладанню і підбору супутніх аксесуарів. Компанія "I' MAGE DESIGN" завжди готова надати допомогу у виборі цього виду покриття і запропонувати великий вибір декорів від різних світових виробників. Ми зробимо індивідуальний Дизайн - Проект Вашого приміщення і допоможемо підібрати підлогове покриття з попередньою візуалізацією, згідно з Вашими побажаннями і вимогами.


Виниловое покрытие в магазине "I'MAGE DESIGN"


Джерело: i - mage.com.ua