SPC - Ламінат. Відмітні особливості і переваги

Выбор SPC-Ламината_1


SPC - ЛАМІНАТ (абревіатура від Stone Polymer Composite - кам'яно-полімерний композит) є підлоговим покриттям на основі кальцієво-полімерної суміші із захисним шаром з поліуретану і декоративного верхнього шару. Подрібнена кам'яна крихта, структура якої посилена полімерним єднальним компонентом, надає готової підлозі унікальні експлуатаційні параметри: 

•  Міцність;

•  Надійність;

•  Довговічність. 

За умови грамотного вибору і укладання підлоги з SPC - Ламінату, ця підлога стане прикрасою інтер'єру житлового або комерційного приміщення, а також прослужить багато років навіть в умовах інтенсивної експлуатації, не вимагаючи дорогого ремонту або заміни.


Выбор SPC-Ламината_2


Структура і характеристики SPC - Ламінату

Основа нового типу підлогового покриття (кальцієво-полімерна суміш), яка захищена шаром з поліуретану, яка пом'якшує вагове навантаження і рівномірно розподіляє по усій поверхні підлоги. Міцність такого матеріалу порівнянна з якістю керамограніта, визнаного лідера серед найбільш зносостійких покриттів. Товщина плит кварцвінілового ламінату без підкладки складає від 3мм до 5 мм, що визначає міру його міцності: чим більше висота плит, тим більшу зносостійкість має цей зразок покриття. Плити завтовшки від 4,5мм і більше відрізняються нескладним укладанням, тоді як тонкі елементи вимагають найуважнішого відношення, а їх акуратне укладання доступне тільки професіоналам.

Перші зразки SPC - Ламінату були випущені в Китаї кілька років тому. Споживачі належним чином оцінили нове покриття, і його популярність почала упевнено рости.

У числі основних характеристик, що визначили високий попит на цей матеріал, можна відмітити наступні параметри:

•  Зносостійкість - що відповідає 43-му класу і що допускає застосування покриття для облаштування фактично будь-якого житла, комерційного і громадського простору.

•  Широкий діапазон температур експлуатації - від (-50С до +65С), можливість укладання і використання в приміщеннях, де не передбачено опалювання.

•  Високий рівень звукоізоляції, багато в чому обумовлений замковим типом з'єднання цього підлогового покриття. У разі необхідності посилити шупомоглинання приміщення, воно дозволить Вам використання спеціальної звукоізоляційні підкладки, що тільки благотворно позначиться на технічних характеристиках підлогового покриття.

•  Винятковий рівень вологостійкості і здатність без наслідків пережити масштабне затоплення завдяки відсутності в покритті речовин, схильних до інтенсивного вологопоглинання.

•  Декоративний зовнішній вигляд і різноманітність типів покриття, що надає матеріалу естетичність і респектабельність.


Важлива перевага, яку має SPC - Ламінат – це висока міра механічної і кліматичної стійкості. 


Цей матеріал здатний витримати:

•  Значне вагове навантаження завдяки щільності плит 1900-2100 кг/м3;

•  Контакт з гострими предметами за рахунок високої стійкості до появи подряпин;

•  Дій УФ – випромінювання - яке впливає на відтінок покриття і міняє його впродовж усього терміну експлуатації;

•  Вагу ніжок важких меблів, що порушує цілісність цього покриття.

Також в числі важливих споживчих характеристик SPC - Ламінату – є винятковий рівень екологічності завдяки відсутності у складі шкідливих і летких з'єднань, клас пожаробезпеки КМ2 (клас пожежної безпеки присвоюються матеріалами в результаті випробувань. Вони проводяться в спеціальних випробувальних лабораторіях) і опір ковзанню в сухому вигляді або при попаданні на поверхню деякої кількості води. Покриття сумісне з системою теплої підлоги, допускає безпорігове укладання на площі до 650 кв/м. і не пред'являє строгих вимог по рівню перепадів основи чорнової підлоги.


Порівняння кварцвінілового та звичайного ламінату

Тим, хто ускладнюється зробити вибір між SPC - Ламінатом і звичайним Ламінатом, варто прийняти в розрахунок наступні чинники:

•  Звичайне ламіноване покриття, украй чутливо до рівня вологості в приміщенні, тоді як SPC - Ламінат демонструє 100%-ну вологостійкість;

•  Вартість укладання кварцвінілової підлоги нижча, ніж облаштування підлог із звичайного ламінату;

•  SPC - Ламінат допускає вологе прибирання, тоді як звичайні плити ламінату, з часом можуть розшаруватися із-за підвищеної вологості;

•  Максимально допустима температура нагрівання ламінату (+28С), тоді як для кварцвініла її рівень складає (+40С);

•  Стандартний ламінат не допускає укладання на підлогу з перепадами висоти більше 2мм, тоді як для SPC покриття цей параметр складає 5мм;

•  Щільність ламінату на рівні 800-1000 кг/куб.м тоді як щильність SPC - Ламінату 2000 кг/куб.м а це в два рази більше щільності звичайного ламінату;

•  Кварцвініл відрізняється високою мірою механічної міцності і не псується під вагою меблів, тоді як для звичайного ламінату потрібне використання м'якого підкладкового матеріалу, під точки опори.


У переліку схожих характеристик двох покриттів можна назвати:

•  Можливість побутового і комерційного застосування;

•  Допустимість самостійного укладання завдяки замковому з'єднанню елементів;

•  Легкість догляду і підтримки первинного зовнішнього вигляду;

•  Обов'язковість застосування додаткової підкладки для посилення звукоізолюючих властивостей;

•  Широкий вибір декорів, включаючи імітацію натурального дерева і тиснення;

•  Придатність покриття тільки для внутрішньої обробки.

Детальний перелік порівняльних характеристик дозволить безпомилково обрати підлогове покриття з урахуванням умов експлуатації і переваг замовника.


Нюанси укладання SPC - Ламінату

Выбор SPC-Ламината_3Выбор SPC-Ламината_4


Використання замкового механізму взаємної фіксації планок дозволяє укладати покриття з кварцвініла без залучення фахівців. Тим більше якщо поверхня чорнової підлоги ретельно підготовлена до ремонтних робіт і очищена від забруднень, а перепади висоти на окремих ділянках не перевищують 5мм на 2-х погонних метрах або 3мм на 5-ти погонних метрах. Монтаж здійснюється з відступом від стін в 3-6мм без необхідності облаштування порогів і компенсаційних швів на випадок незначної деформації покриття. Стики з іншим матеріалом рекомендується оформити із застосуванням Т-подібного поріжка.

Для досягнення цікавих візуальних ефектів прислухайтеся до наступних рекомендацій:

•  Для великих приміщень краще використати широкі планки, які трохи зменшують параметри простору;

•  У невеликих кімнатах відмінно виглядають планки формату mini;

•  Дизайн мікс підійде для приміщень з нестандартною обробкою, де ставка зроблена на оригінальність і привабливу фактуру обробних матеріалів.


Використання підкладки під SPC - Ламінат покликане:

•  Нівелювати перепади висоти і додатково вирівняти підлогу;

•  Підвищити показники тепло і звукоізоляції;

•  Продовжити термін експлуатації підлогового покриття.

В якості підкладки під кварцвініл рекомендується використати матеріал підвищеної щільності завтовшки не менше 1,5мм. Щоб позбавити покупців від додаткових витрат, деякі виробники випускають плити SPC - Ламінату з підкладкою, вбудованою в структуру матеріалу на етапі його виготовлення. В цьому випадку купувати і використати додаткові листи підкладки немає необхідності.

За умови дотримання рекомендацій по укладанню і експлуатації гарантійний термін для кварцвініловых покриттів складає від 10 до 25 років залежно від міри інтенсивності вагового і механічного навантаження.


SPC - Ламінат в компанії "I' MAGE DESIGN"

Выбор SPC-Ламината_5

Выбор SPC-Ламината_6


Широкий асортимент якісного SPC - Ламінату від провідних виробників представлений в компанії "I' MAGE DESIGN". Продукція перевірених брендів - краща можливість із смаком облаштувати житловий або комерційний простір, надавши інтер'єру модне і стильне звучання. А щоб позбавити покупців від сумнівів, команда фахівців компанії пропонує широкий спектр додаткових послуг - розробку дизайнерського проекту, монтаж підлоги силами професіоналів з великим практичним досвідом, надання консультацій з питань вибору, укладання і експлуатації підлогових покриттів. Усі висловлені побажання будуть обов'язково враховані в процесі співпраці, і для них зуміють підібрати оптимальний формат реалізації з урахуванням міркувань практичності і безпеки.


SPC - Ламінат від "I' MAGE DESIGN" : вищий клас бездоганності вашої підлоги!


Джерело: i - mage.com.ua